v święto liczby pi

Harmonogram matematyki

3.14 - czwartek
8.30-10.30    Na ile sposobów... - warsztaty dla klas 7-8
8.30-10.30    Escape room - warsztaty dla klas 4-6
9.00-10.00    warsztaty: Żyroskop i figury geometryczne (6 klasa SP)
9.00-14.00    warsztaty: Kawiarnia Szkocka
9.00-14.00    warsztaty: Zagadki logiczne
9.00-14.00    konkurs: Pilionerzy
9.30-13.00    Zagłębiowski Konkurs Matematyczny
9.42-10.27    Wykład inauguracyjny: Trochę o triangulacjach wielokątów i...
10.15-11.00    Warsztaty kryptograficzne
10.30-11.15    Pokazy matematyczno-fizyczno-chemiczne przygotowane przez...
10.30-11.30    warsztaty: Noc w muzeum (klasa III-V SP)
11.00-11.30    wykład: dr Marcin Zygmunt - Ciekawy świat liczb
11.00-11.45    warsztaty: Statystyka
11.00-11.45    Na ile sposobów... - warsztaty dla klas 7-8
11.00-12.00    warsztaty: Strefa Malucha
11.00-12.00    warsztaty: Escape Room (kl. 4-6)
11.15-12.00    Warsztaty kryptograficzne
11.30-12.15    Pokazy matematyczno-fizyczno-chemiczne przygotowane przez...
11.45-12.15    wykład: Jakub Gogolok - Cztery kolory i mapy
12.00-12.45    warsztaty: Statystyka
12.00-12.45    Na ile sposobów... - warsztaty dla klas 7-8
12.00-13.00    warsztaty: Jak mierzymy odległość (dystansometr) (klasa 6SP)
12.00-13.30    warsztaty: Czy liczbę pi można skonstruować?
12.30-13.00    wykład: mgr Mateusz Szymański - Czym jest jedynka dla geom...
12.30-13.15    Pokazy matematyczno-fizyczno-chemiczne przygotowane przez...
12.30-13.30    warsztaty: Escape Room (kl. 4-6)
13.00-14.00    warsztaty: Żyroskop i figury geometryczne (klasa 6SP)
13.15-13.45    wykład: Michał Kolany - Trochę o kryptografii
3.15 - piątek
9.00-14.00    warsztaty: Kawiarnia Szkocka
9.00-14.00    warsztaty: Zagadki logiczne
9.00-14.00    konkurs: Pilionerzy
10.00-10.30    Prawda czy fałsz - warsztaty prowadzi dr Natalia Cieślar
10.00-10.45    wykład: Czy język polski jest trudny? - dr Łukasz Dawidowski
10.00-11.00    warsztaty: Strefa Malucha - grupa misiów
10.00-13.00    konkurs: Rozkosze łamania głowy
10.00-13.00    konkurs: Mistrz Matematyki
10.30-11.15    Pokazy matematyczno-fizyczno-chemiczne przygotowane przez...
11.00-11.30    wykład: Jakub Gogolok - Cztery kolory i mapy
11.30-12.15    Pokazy matematyczno-fizyczno-chemiczne przygotowane przez...
11.45-12.15    wykład: mgr Mateusz Szymański - Czym jest jedynka dla geom...
12.30-13.00    wykład: Michał Kolany - Trochę o kryptografii
12.30-13.15    Pokazy matematyczno-fizyczno-chemiczne przygotowane przez...
14.00-14.30    Konkurs: Rozwinięcie liczby pi
14.30-15.30    Rozdanie nagród